Menu Zamknij

p jak pomoc

Co zapewniam

Wszystko, co mi o sobie powiesz oraz fakt i przebieg naszych spotkań objęte są tajemnicą i nie wyjdą poza mury mojego gabinetu. Będąc jednocześnie radcą prawnym niezmiernie poważnie podchodzę do kwestii tajemnicy zawodowej, a zwyczajnie jako człowiek, rozumiem Twoją potrzebę dyskrecji. ​Spotkania odbywają się w moim gabinecie w Łodzi.

Możliwe jest również odbycie sesji w lokalizacji wskazanej przez Ciebie, jednak nie zawsze jest to korzystne. To z czym się mierzysz, Twoja blokada lub źródło Twojego stresu może być związane z miejscem. Zaproszenie Cię na rozmowę do mnie od razu w pewien sposób zmienia Twoją perspektywę i może przyczynić się do szybszych efektów wspólnej pracy.

Oferta dla osób indywidualnych​

Prowadzę indywidualne sesje coachingowe w Łodzi i w Warszawie. Każde spotkanie trwa co najmniej 1 godzinę zegarową. Ty decydujesz o ilości i częstotliwości spotkań. Ty również decydujesz o czym chcesz na danym spotkaniu rozmawiać. Moim zadaniem będzie dbać, by wszytko co w danym momencie jest dla Ciebie istotne, dostało odpowiednią ważność i przestrzeń, w której będziemy mogli nad tym pracować. Wszystko, co mi o sobie powiesz oraz fakt i przebieg naszych spotkań objęte są tajemnicą i nie wyjdą poza mury mojego gabinetu. Będąc jednocześnie radcą prawnym niezmiernie poważnie podchodzę do kwestii tajemnicy zawodowej, a zwyczajnie jako człowiek, rozumiem Twoją potrzebę dyskrecji. ​

Oferta dla biznesu​

Na co dzień pracuję jako coach oraz radca prawny. Dzięki temu od kilkunastu lat obserwuję i uczestniczę w otoczeniu biznesowym i wiem z jakimi problemami, nie tylko prawnymi się ono zmaga. W większości przypadków tworzą się one w „miejscach styku”, czyli wszędzie tam gdzie między współpracującymi ludźmi:

  • brakuje klarownej i jednoznacznej komunikacji, uniemożliwiającej wytyczenie celu i wskazania warunków jego realizacji,
  • brakuje uważności i zrozumienia dla drugiego człowieka
  • brakuje przywództwa, czyli lidera, który wytycza, wspiera i rozlicza
  • brakuje odpowiedzialności, która buduje efektywność i wzmacnia zaangażowanie
  • brakuje współpracy w grupie (która najczęściej jest rezultatem, jednej lub kilku przyczyn opisanych  powyżej)

Jeśli obserwujesz podobne zjawiska w swojej firmie, wprowadzę wraz z Tobą rozwiązania, dzięki którym praca z ludźmi i praca ludzi, będzie na nowo satysfakcjonująca i efektywna, a ich obecność w Twojej firmie stanie się najcenniejszym zasobem, w który warto inwestować.

Prowadzę w firmach:

  • procesy grupowe
  • coaching zespołowy
  • coaching grupowy