Menu Zamknij

6 Wspólnych Kroków

Gratisowa Konsultacja

Na początku przyjrzymy się gdzie utknąłeś i jakiej zmiany potrzebujesz, żeby osiągnąć to, na czym ci zależy. Konsultacja trwa 40 minut i odbywa się online. Przed Konsultacją dostaniesz ode mnie maila z pytaniami, które będą bazą do naszej rozmowy.

Diagnoza

Następnie ustalimy, gdzie leży blokada, która cię wstrzymuje. Często o niej wiedziałeś już wcześniej, ale nie łączyłeś tego z sytuacją, z powodu której do mnie trafiłeś. A być może, będzie to dla ciebie całkowita nowość.

Diagnoza 2.0 (odetkanie korka)

Po zidentyfikowaniu blokady, czas na odetkanie korka, czyli rozpoznanie jak jej istnienie wpływało na twoje działania, decyzje czy tworzone relacje. Ponieważ praca w tym obszarze pozwoli ci zaobserwować wzorce, którymi się posługiwałeś, wreszcie też wyjaśni się, dlaczego to co próbowałeś w swoim życiu zmienić, po prostu nie mogło się udać.

Zaczynasz robić inaczej i to działa!

Na tym etapie uczysz się jak teraz funkcjonować na nowo i pozbywać się zależności pomiędzy źródłem blokady, a swoimi myślami i zachowaniami. Doświadczasz w praktyce jak zadziałało odetkanie korka.

Już teraz rozumiesz siebie

Zyskasz większe zrozumienie siebie oraz umiejętność świadomego działania, tam gdzie jeszcze do niedawna działałeś na autopilocie. I najważniejsze – teraz już będziesz wiedzieć co i jak robić (a najprawdopodobniej już to robisz!), żeby trwale wprowadzić zmianę, której potrzeba przywiodła cię do mnie.

Zadbanie o twoje relacje

Domknięciem całego procesu jest etap zadbania o twoje relacje z otoczeniem (rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami), które dostrzega już w tobie zmianę i może na nią różnie reagować. Zobaczysz i zrozumiesz reakcje osób z twojego otoczenia i nauczysz się o nie dbać, jak również o siebie w tych relacjach.

PAkiety

Miesięczny Pakiet I: 4 spotkania po co najmniej 60 minut

Miesięczny Pakiet II: 3 spotkania po co najmniej 60 minut

Miesięczny Pakiet III: 2 spotkania po co najmniej 60 minut**

Konsultacja z Totalnej biologii (ustalanie przyczyny choroby, schorzenia, itp.) sesja jednorazowa do 2h, po której można kontynuować pracę w ramach pakietów.

* Przed wyborem pakietów zapraszam cię na Gratisową Konsultację
** Im więcej spotkań w miesiącu wybierasz, tym mniej płacisz za 1h zegarową
 

opinie Klientów

„Wisienką na torcie mojej osobistej transformacji jest osobowość Marty: inteligencja w połączeniu z głębokim, stabilnym bez cienia ckliwości ciepłem i szczyptą ironicznego humoru wtrąconego w odpowiednim momencie jest nieoczekiwaną ale znaczącą nagrodą podczas każdej sesji.” Kasia

„Ogromnie polecam! Marta to bardzo sympatyczna i profesjonalna osoba, która potrafi stworzyć przyjazną atmosferę od pierwszej chwili kontaktu. Wie co robi, i skutecznie pomaga rozwiązać każdy problem. Mam duże doświadczenie w poszukiwaniu pomocy, ale to Marta rozwiązała mój problem praktycznie w jedno spotkanie, gdzie wcześniej traciłam miesiące nie widząc większych rezultatów. Warto! ” (Dorota Tomaszewska)

„Terapia transpersonalna z Martą w krótkim czasie uświadomiła mi jedną, niezwykle ważną rzecz – nie jest nienormalne posiadanie kilku „ja”, jeśli nie są to skrajnie niebezpieczne osobowości. To bardzo pomogło mi w akceptacji samej siebie a tego właśnie potrzebowałam. Te spotkania otwierają wiele naszych wewnętrznych drzwi, które sami przed sobą zamykamy z różnych powodów. A przecież to właśnie za nimi są wszystkie odpowiedzi, których szukamy. Przy pomocy Marty uświadomiłam sobie, że siła, której potrzebuję by poradzić sobie z wszelkimi lękami i obawami jest ukryta we mnie samej. Wystarczy przestać ją blokować i pozwolić jej działać. Moim zdaniem taki rodzaj terapii jest bardzo skuteczny.” (DZ Eta)

„Trening transpersonalny pozwolił dotrzeć mi do przekonania jakie stworzyłam sobie w dzieciństwie w obronie przed lękiem i samotnością. Niezwykłe doświadczenie. Polecam spróbować.” (Monika Zając)

„Mimo, że jestem po kilkuletniej psychoterapii, dzięki której stanęłam na nogi i sporo zmieniłam w swoim życiu, i jestem zwolenniczką takiego rodzaju oddziaływania, to muszę przyznać że sesja transpersonalna z Panią Martą otworzyła mi oczy na MEGA WAŻNĄ kwestię, której wcześniej kompletnie nie dostrzegałam. Ta kwestia dotyczyła relacji z Mamą, w której myślałam że przepracowałam już wszystko. A jednak, nastąpiło odkrycie, które dało mi do myślenia bardzo i myślę że sporo zmieni w postrzeganiu samej siebie i relacji z innymi. Polecam jako formę odkrywania tego nieograniczonego bogactwa jakim dysponuje nasza własna psychika. (Agata Jotjot)

„Wielki szacunek dla Pani Marty za wskazanie źródła moich problemów. Jestem pod ogromnym wrażeniem trafności spostrzeżeń i po kilku miesiącach widzę ile zmian wlało się do mojego życia dzięki nowej perspektywie którą dostałem podczas sesji. Naprawdę nie spodziewałem się że rozmowa ma taką moc. Dziękuję! Thomas z Wrocławia, 28 lat

Wszystko, co mi o sobie powiesz oraz fakt i przebieg naszych spotkań objęte są tajemnicą. Spotkania odbywają się w moim gabinecie w Łodzi lub online.