Menu Zamknij

p jak pomoc

o mnie

Nazywam się Marta Szymczak. Jestem radcą prawnym, magistrem sztuki oraz certyfikowanym coachem metody prowokatywnej Franka Farelli.

Jako coach wspieram klienta w różnych obszarach jego życia. Towarzysze mu w jego drodze do podjęcia ważnej decyzji, trwałego wprowadzania przez niego zmian oraz rozpoznawania i wzmacniania w nim poczucia własnej wartości. Razem z klientem sprawdzam, czy to czego doświadcza w życiu zawodowym lub prywatnym to już sygnał do większych zmian czy może jedynie do drobnej modyfikacji. Wzmacniam kobiety w procesie powrotu do pracy po macierzyństwie, wspieram mężczyzn w zdefiniowaniu ich roli zawodowej i społecznej w różnych momentach ich życia, i może najważniejsze, jak to określiła jedna z moich klientek mówiąc, że pomagam jej bardziej zrozumieć siebie, mogę być lustrem, w którym przejrzysz się na nowo.

No a  przede wszystkim pomagam dostrzec tytułową „trzecią stronę medalu”, czyli znaleźć rozwiązanie, które może nie być od razu widoczne, bo nie jest oczywiste, ale jest dostępne i może pozytywnie wpłynąć na Twoje życie. I gwarantuję, że w czasie spotkania ze mną uśmiechniesz się co najmniej raz!