Menu Zamknij

z jak zaufanie

JAK TO DZIAŁA?​

Czy chcesz wiedzieć jak działa to co robię i czy na pewno zadziała w Twoim przypadku? Odpowiem tak:

To, że w tej chwili czytasz ten tekst może świadczyć o tym, że masz w sobie wystarczające pokłady odwagi i chęci do zmiany, by szukać nowych rozwiązań i dążyć do realizacji swoich celów i marzeń. Jesteś otwarty na nowe doznania, ale też i do pewnego stopnia nieufny. Lubisz mieć kontrolę nad każdym procesem oraz obawiasz się nieoczekiwanych i niezaplanowanych rezultatów, które to działanie może przynieść.

A ja po prostu wiem to, co jest wspólne nam wszystkim … wiem jak trudno jest podjąć decyzję, która wprowadza trwałą zmianę w życiu. Wiem, jak często nasi bliscy mają wobec nas swoje oczekiwania i pomimo, że nas szczerze kochają, nie dostrzegają, że potrzebujemy w życiu czegoś zupełnie innego. Wiem jak często sami wątpimy w swoją wartość a pewność siebie znamy tylko z nazwy. Wiem, że czasem się po prostu zwyczajnie boimy, a strach nas całkowicie blokuje.

Dodatkowo wiem też, że każdy człowiek ma ogromną siłę i mądrość, i w połączeniu ze swoją emocjonalnością i wrażliwością może wszystko zmienić. Może czasem tylko nie wiedzieć jak się za to wszystko zabrać i nie od razu wie jak zaufać swoim wyborom. I jeśli to co napisałam w jakimś stopniu odnosi się też do Ciebie, właśnie teraz mogę Ci pomóc. Potrafię pomóc Ci w odkryciu Twojej siły i mądrości. A jak już poznasz co jest naprawdę Twoje, dalsze wybory będą po prostu o wiele prostsze.

Tak to właśnie działa!